ثبت نام ﺳﻪشنبه 17 تیر 1399

اخبار

برگزاری تور دو روزه کویر نوردی و فردوس گردی

محقق ایرانی موسسه فناوری رویال سوئد با طراحی سیستم کارآمد تهویه هوا بر روی یک ابر رایانه موفق به کاهش عفونت های باکتریایی شده است که تهدید جدی برای انسان محسوب می شوند.

برگزاری تور دو روزه کویر نوردی و فردوس گردی
17 اسفند 1394 12:02

 

خانه مطبوعات استان خراسان رضوی  در قالب تور گروهی از آثار تاریخی و طبیعی شهرستان فردوس بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، نجفیان مسئول میراث فرهنگی شهرستان فردوس گفت: با توجه به هماهنگی ها و سایر اقدامات انجام شده توسط دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری دلارام سفر و با همکاری مجموعه هتل سنتی عماد نظام شهرستان فردوس تور دو روزه کویر نوردی و فردوس گردی خانه مطبوعات استان خراسان رضوی جهت آشنایی با جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان فردوس برگزار شد.

وی افزود: این تور 60 نفره در روز اول سفر از کویر زیبای پلوند بازدید و از برنامه هایی از قبیل چای آتیشی، شتر سواری، سافاری، پیاده روی در رمل های ماسه ای، موسیقی سنتی و غذاهای محلی استفاده نمودند و در ادامه این سفر در روز دوم از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان نظیر آبگرم هلال فردوس، شهر تاریخی تون، مدرسه علیا، مسجد جامع قدیم، موزه مردم شناسی، امامزادگان فردوس آسیاب آبی فعال باغستان و قنات تاریخی بلده بازدید کرد. 

نجفیان بیان داشت: شرکت کنندگان در این تور پس از بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان فردوس ضمن اظهار امیدواری از وجود جاذبه ها و پتانسیل های بالای شهرستان بر استمرار برگزاری این تورها تاکید کرد. 

نظرات ارسال شده

علی نژاد فلاطوری مقدم

دوشنبه, 09 فروردین,1395 :

به تازگی بسیاری از بیمارستان ها و شرکت های صنعتی در این حوزه فعال شده اند که این نشان از علاقمندی به این پروژه است و امیدواریم که همکاری گسترده ای با متخصصین در حوزه های مختلف داشته باشیم تا به پیشرفت این تحقیق تسریع ببخشیم.

*علاوه بر دستاورد علمی اخیر خود، چه پروژه های دیگری انجام داده اید که چنین شهرت فراگیری را برای شما به همراه آورده است؟

بر روی شیوه دیگری به منظور گرفتن، ناتوان کردن و دفع ذرات زنده (زیستا) در محیط جراحی کار می کنیم. این شیوه مستقل از سیستم های تهویه هوای اتاق عمل کار می کند و می تواند بسیار کارآمدتر نسبت به روش های فعلی کنترل عفونت رفتار کند.

*آیا نتایج تحقیق خود را برای اجرا این شیوه در بیمارستان های ایران می آورید؟ آیا مایل به داشتن برنامه ای برای همکاری مشترک با دانشمندان ایرانی در این رابطه هستید؟

پاسخ دادن به این سوال در این مرحله سخت است.

masa

دوشنبه, 16 فروردین,1395 :

test

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت