ثبت نام شنبه 29 خرداد 1400

اخبار

ساماندهی واحدهای پذیرایی بین راهی با ایجاد تشکل های استانی

تصورات مختلفی درباره شنا کردن افراد مبتلا به اگزما وجود دارد و بسیاری از این افراد فکر می‌کنند که شنا کردن برای‌شان امکان‌پذیر نیست.

ساماندهی واحدهای پذیرایی بین راهی با ایجاد تشکل های استانی
17 اسفند 1394 12:07

 

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایجاد تشکل های استانی واحدهای پذیرایی بین راهی با هدف ساماندهی و رفع مشکلات جهت ارائه خدمات شایسته به گردشگران میان مبدا تا مقصد سفر، امری  ضروری به شمار می آید.   

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد طی نشست با بهره برداران واحدهای پذیرایی بین راهی سراسر کشور در محل معاونت گردشگری، ضمن اشاره  به اهمیت و تاثیرگذاری فعالیت بیش از 2300 واحد پذیرایی بین راهی در سطح کشور  به عنوان ظرفیتی ارزشمند گفت: ایجاد تشکل های استانی واحدهای پذیرایی بین راهی به منظور ساماندهی و رفع مشکلات این نوع مراکز با هدف ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در میانه راه مبدا تا مقصد سفر، امری ضروری به شمار می آید که  تشکیل و شروع به فعالیت این قبیل تشکل ها در چارچوب اجرایی شدن مفاد ماده 25 آیین نامه «ایجاد، اصلاح، تکمیل و درجه بندی تاسیسات گردشگری» به عنوان طرح یا پایلوت برای دستور العمل در دست تدوین «تشکل های حرفه ای تاسیسات گردشگری»، گامی مثبت ارزیابی می شود. 
وی با اشاره به ابعاد مسئولیت های متنوع و ارائه خدمات ضروری و مورد نیاز گردشگران در شرایط متغیر آب و هوایی و مختصات خاص جاده ها از سوی واحدهای پذیرایی بین راهی افزود: تلاش برای ابقاء، خدمات شایسته و حفظ جایگاه مطلوب این نوع واحدها همواره سختی های زیادی برای بهره برداران ایجاد نموده است که شرایط حاکم همواره به دلیل نداشتن ساختار منسجم در قالب تشکل، مانع از انتقال به موقع مشکلات به  بخش های تصمیم گیر دولتی و دستیابی به راهکارهای اجرایی مناسب شده است.
معاون گردشگری از تشکل های منسجم به عنوان بازوی قدرتمند صنعت گردشگری کشور یاد کرد و  افزود: طبق این اقدام کلیه واحدهای پذیرایی بین راهی کشور به صورت مستقل و یا در کنار هم قرار گرفتن چند استان، فعالیتی همگن در این حوزه را شکل خواهند داد تا در کنار نقش حاکمیتی دولت بتوانند پایه گذار فعالیت قانونمند، منطبق بر ضوابط و ارتباط با متولیان مربوطه شوند.  
این مقام مسئول با بیان اینکه ایجاد تشکل های استانی وضعیت مطلوب واحدهای پذیرایی بین راهی را ترسیم خواهد نمود؛ گفت:  در حال حاضر طبق مطالعات و بررسی های صورت گرفته مشکلات وضعیت موجود واحدها به سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند که قدمت بالای ساخت برخی واحدها در راستای رعایت ضوابط نوین استانداردسازی، وجود مغایرت های قانونی با قوانین سایر ارگان ها و نیز  بروز چالش های حقوقی، موروثی، مالی و اخذ تسهیلات بخشی از اهم آنها به شمار می آید که طبق چشم انداز مطلوب اشاره شده از میان برداشته خواهد شد. 
رحمانی موحد در پایان ضمن تشکر از واحدهای پذیرایی بین راهی به منظور تامین خدمات مورد نیاز مسافران نوروزی به ویژه در بخش سرویس های بهداشتی گفت: قرار گرفتن وظایف انسانی و اخلاقی در کنار مسئولیت های حرفه ای واحدهای بین راهی، نقش حساسی را در صنعت گردشگری کشور ایجاد نموده است که با تشکیل تشکل های استانی و چشم انداز تعریف شده، ترفیع موقعیت و ارتقای شایسته وضعیت فعالین این حوزه تحقق خواهد یافت. 
گفتنی است در این جلسه بهره برداران واحدهای پذیرایی بین راهی سراسر کشور ضمن بیان مشکلات و چالش های پیرامون این حوزه از راه اندازی تشکل های استانی استقبال نمودند.

نظرات ارسال شده

cosplay shop

چهارشنبه, 02 مهر,1399 :


When it comes to the original origin of cosplay shop, people generally agree that the birthplace of cosplay is located in Japan. Of course, this is true if this is based on the current cosplay girl anime concept. But in a broad sense, the real birthplace of animation cosplay a poco prezzo is definitely the United States

nike

پنجشنبه, 29 آبان,1399 :

El reloj no es solo una herramienta para registrar el tiempo, es una interpretación del estilo

y el espíritu. El nacimiento de cada modelo Reloj barato

encarna el dise?o intencional de la marca y lleva la acumulación histórica de la marca. El

origen de la búsqueda persistente de los relojes y el cronometraje ha permitido a los maestros

de los relojes abrir nuevos caminos y lanzar nuevos modelos. Cuando necesite un

Reloj barato, debe ir a la tienda para conocerlo y

experimentarlo usted mismo. Siempre que entre en el mundo de los relojes, se enamorará de él

sin saberlo. Siempre está el que más le convenga en la gran cantidad de relojes. Bienvenido al

clic Reloj barato para la introducción de relojes

relacionados.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت