ثبت نام ﺳﻪشنبه 21 اردیبهشت 1400

اخبار

معاون اول رئیس جمهور وظایف سازمان میراث فرهنگی را برای تحقق اقتصاد مقاومتی ابلاغ کرد

وزرای امور خارجه روسیه و آمریکا در خصوص اجرای توافق آتش بس در سوریه و اهمیت همکاری نظامی مسکو – واشنگتن با یکدیگر رایزنی و تبادل نظر کردند.

معاون اول رئیس جمهور وظایف سازمان میراث فرهنگی را برای تحقق اقتصاد مقاومتی ابلاغ کرد
20 اردیبهشت 1395 10:10

 

دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور تکالیف و پروژه‌های اولویت دار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را برای تحقق اقتصادی مقاومتی ابلاغ کرد.

به گزارش میراث آریا(chtn) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در ابلاغیه دکتر اسحاق جهانگیری، بر نکات و موارد ضروری که لازم است از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مورد توجه قرار گیرد به شرح ذیل تاکید شده است:
- پروژه‌های مصوب برای اجرا در سال 1395 می‌بایست توسط «دستگاه مجری» با اولویت و در چارچوب «نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی» اجرا و تکمیل شوند. بدیهی است کلیه مسئولیت‌ها از زمان ابلاغ تا اتمام پروژه بر عهده «دستگاه مجری» خواهد بود.
- «دستگاه مجری»، با قید فوریت حداکثر ظرف مدت دو روز برای تسریع در اجرای هر یک از آنها نسبت به صدور حکم برای معاون و یا معاونین ذیربط خود به عنوان مجری اقدام و به دبیرخانه ستاد معرفی نماید.
- مجری منصوب از سوی وزیر و یا بالاترین مقام «دستگاه مجری»، موظف است ظرف مدت یک هفته پس از ابلاغ این مصوبه برای هر یک از پروژه‌ها در چارچوب منشور پروژه مندرج در «نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی»، «برنامه عملیاتی» تهیه و پس از تایید رییس دستگاه اجرایی به دبیرخانه ستاد ارائه نماید.
- تامین منابع مالی لازم برای اجرای هر یک از پروژه‌های مصوب بر عهده «دستگاه مجری» می‌باشد و مجری می‌بایست در چارچوب اعتبارات، وظایف و اختیارات دستگاه مجری، کلیه اقدامات لازم را برای تامین مالی پروژه به نحوی به عمل آورد که پروژه طبق زمانبندی مصوب اجرا شود.
- «دستگاه مجری» موظف است هر دو ‌هفته یکبار به طور مستمر، گزارش اقدامات به‌عمل‌آمده برای اجرای هر یک از پروژه‌ها و عملکرد را در چارچوب «نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی» و شاخص‌های مصوب ستاد به دبیرخانه ستاد گزارش نماید.
در بخش دیگر این ابلاغیه آمده است:
کلیه دستگاه‌های اجرایی بالاخص نظام بانکی کشور موظف به انجام همکاری‌های لازم با «دستگاه مجری» برای اجرای پروژه های اولویت دار «مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» برای اجرا در سال 1395 می باشند. طراحی سازوکار لازم برای تحقق همکاری‌های مشترک با سایر دستگاه‌ها بر عهده «دستگاه مجری» است.
اجرای هر یک از پروژه ها بر اساس «نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی» و مصوبات ستاد، توسط دبیرخانه ستاد مورد پایش قرار می گیرد. برای نظارت بر اجرا و حصول اطمینان از پیشرفت پروژه‌های مصوب، بازدید‌های میدانی به‌صورت اتفاقی حسب مورد توسط دبیرخانه انجام خواهد شد و پس از ارزیابی عملکرد، تشویق و یا تنبیه مجری در دستور کار ستاد قرار می‌گیرد.
دبیرخانه ستاد پس از بررسی گزارش‌های واصله از «دستگاه مجری» و مستندات مربوط، موضوع را جهت پیگیری اجرای پروژه‌، رسیدگی به نحوه اجرا و بررسی مشکلات و اتخاذ تصمیمات مقتضی برای پیشبرد پروژه، در دستور کار «نشست سه جانبه رییس ستاد، دستگاه مجری و دبیرخانه ستاد» که بصورت هفتگی تشکیل می شود، قرارمی دهد.
همچنین معاون اول رییس جمهور در این ابلاغیه تاکید کرده است: « لازم است نتیجه اقدامات انجام یافته در ارتباط با مصوبات ابلاغی به اینجانب گزارش شود. »
فهرست پروژه های اولویت دار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عبارتند از:

نظرات ارسال شده

fsacaf

ﺳﻪشنبه, 01 مهر,1399 :

Explorando los mejores disfraces de personajes animados, como disfraces cosplay Final Fantasy, the fire Shadow Shinobi, lejía, the Kingdom fate disfraces cosplay Hearts.Más ropa de cosplay sexy batman disfraces cosplay y descuentos de cosplay...En nuestra tienda de Internet encontrarás más de 2.000 trajes cosplay.Yo.¡Con lol disfraces cosplay amor y libertad!¡Entrega!¡Posible regreso!

nike

جمعه, 02 آبان,1399 :

When it comes to the original origin of cosplay shop, people generally agree that the birthplace of cosplay is located in Japan. Of course, this is true if this is based on the current cosplay girl anime concept.www.cosplaycina.it But in a broad sense, the real birthplace of animation lol cosplay is definitely the United States

جمعه, 09 آبان,1399 :

YRZXFKzTtgqAhP

جمعه, 16 آبان,1399 :

OdSsvLWzUK

شنبه, 24 آبان,1399 :

DJvNaITPFubef

دوشنبه, 03 آذر,1399 :

KezoOiTsjC

ﺳﻪشنبه, 11 آذر,1399 :

LwAZeYvz

چهارشنبه, 19 آذر,1399 :

wOEeGNczsIjrKRp

پنجشنبه, 04 دی,1399 :

bODUXxufgsnKly

جمعه, 26 دی,1399 :

SPzoZFGdIceg

جمعه, 10 بهمن,1399 :

uDsYtmhLFxB

شنبه, 18 بهمن,1399 :

CjdtPGfRFiVyeYX

شنبه, 25 بهمن,1399 :

WcuhCPyLpfz

جمعه, 01 اسفند,1399 :

ZliuKdwrjfzgDsp

جمعه, 08 اسفند,1399 :

xXfFytvVaATWmuiZ

چهارشنبه, 20 اسفند,1399 :

UweNzvcInRT

ﺳﻪشنبه, 26 اسفند,1399 :

dLNOQSjAyE

جمعه, 13 فروردین,1400 :

XHzNsMZgYm

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1400 :

SZjRJvmzr

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت